Lista nr 1: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość >> więcej o kandydatach
Nr |
Nazwisko Imiona |
Zawód |
Zamieszkanie |
Przynależność partyjna |
1 |
<< Wiśniewska Jadwiga Maria |
pedagog |
Koziegłowy |
członek partii Prawo i Sprawiedliwość |
2 |
<< Giżyński Szymon Stanisław |
poseł |
Częstochowa |
członek partii Prawo i Sprawiedliwość |
3 |
Sądel Jerzy Bogdan |
leśnik |
Zajączki Drugie |
członek partii Prawo i Sprawiedliwość |
4 |
Burzyńska Lidia Ewa |
nauczyciel |
Skrzydlów |
członek partii Prawo i Sprawiedliwość |
5 |
Wójcik Grzegorz Marek |
nauczyciel |
Koszęcin |
członek partii Prawo i Sprawiedliwość |
6 |
Janus Krzysztof Józef |
mgr inż. mechanik |
Częstochowa |
członek partii Prawo i Sprawiedliwość |
7 |
Pohorecka Monika Sylwia |
pedagog |
Częstochowa |
członek partii Prawo i Sprawiedliwość |
8 |
Łuczak Agnieszka Małgorzata |
informatyk |
Częstochowa |
nie należy do partii politycznej |
9 |
Trepka Mariusz Wiesław |
manager |
Moczydło |
członek partii Prawo i Sprawiedliwość |
10 |
Dłużniak Adam Tomasz |
nauczyciel |
Częstochowa |
nie należy do partii politycznej |
11 |
Korzonek Dorota Ewa |
pedagog |
Truskolasy |
nie należy do partii politycznej |
12 |
Świerc Krystian Franciszek |
technik elektryk |
Lisowice |
nie należy do partii politycznej |
13 |
Janiszewska Anna Maria |
nauczyciel |
Koniecpol |
członek partii Prawo i Sprawiedliwość |
14 |
Klimek Ryszard Wincenty |
emeryt |
Kusięta |
członek partii Prawo i Sprawiedliwość |
Lista nr 3: Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej >> więcej o kandydatach
Nr |
Nazwisko Imiona |
Zawód |
Zamieszkanie |
Przynależność partyjna |
1 |
Adamkiewicz Janusz Stefan |
lekarz |
Częstochowa |
członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej |
2 |
Balt Marek Paweł |
inżynier ekonomista |
Częstochowa |
członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej |
3 |
Kall Zdzisława |
nauczyciel |
Węglowice |
nie należy do partii politycznej |
4 |
<< Kasprzyk Jacek Franciszek |
doradca zarządu |
Częstochowa |
członek partii ""Socjaldemokracja Polska"" |
5 |
Sikorski Grzegorz Mieczysław |
doradca zawodowy |
Myszków |
członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej |
6 |
Ogończyk Mariusz Dominik |
pracownik poczty |
Kłomnice |
członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej |
7 |
Bąk Joanna Cecylia |
politolog |
Lubliniec |
nie należy do partii politycznej |
8 |
Juszczyk-Rozlach Marzena Beata |
inżynier technolog materiałów |
Katowice |
członek partii Partia Kobiet |
9 |
Mizera Barbara Maria |
pracownik samorządowy |
Nieznanice |
nie należy do partii politycznej |
10 |
Włodarek Radosław Stanisław |
policjant |
Częstochowa |
nie należy do partii politycznej |
11 |
Szewczyk Karina Izabela |
student |
Częstochowa |
członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej |
12 |
Wabnic Łukasz Piotr |
student |
Częstochowa |
nie należy do partii politycznej |
13 |
Skorek Agnieszka Wioletta |
nauczyciel |
Żarki |
nie należy do partii politycznej |
14 |
Korsak Jan |
przedsiębiorca |
Częstochowa |
nie należy do partii politycznej |
Lista nr 4: Komitet Wyborczy Ruch Palikota >> więcej o kandydatach
Nr |
Nazwisko Imiona |
Zawód |
Zamieszkanie |
Przynależność partyjna |
1 |
Bramora Artur Franciszek |
optyk |
Częstochowa |
członek partii Ruch Palikota |
2 |
Zaciera-Kaczmarczyk Beata Katarzyna |
nauczyciel |
Częstochowa |
członek partii Ruch Palikota |
3 |
Karkowska Dagna Anna |
studentka |
Myszków |
członek partii Ruch Palikota |
4 |
Wieczorek Sylwia Bożena |
przedsiębiorca |
Częstochowa |
członek partii Ruch Palikota |
5 |
Wiśniewska-Gębka Agata |
mgr inż. mechanik |
Częstochowa |
członek partii Ruch Palikota |
6 |
Zdybowicz Magdalena Barbara |
wizażystka |
Hutki |
członek partii Ruch Palikota |
7 |
Zabawa Marek Jan |
kierowca-mechanik |
Dąbrowa |
członek partii Ruch Palikota |
8 |
Olejnik Agnieszka Anna |
ogrodnik |
Częstochowa |
nie należy do partii politycznej |
9 |
Gutowski Janusz Krzysztof |
ekonomista |
Częstochowa |
członek partii Ruch Palikota |
10 |
Zielińska Mariola Barbara |
gospodyni domowa |
Częstochowa |
członek partii Ruch Palikota |
11 |
Tomaszewska Dorota Maria |
technik budowy dróg |
Jaskrów |
członek partii Ruch Palikota |
12 |
Niedostatkiewicz Marek Euzebiusz |
edytor |
Dąbrowa Górnicza |
członek partii Ruch Palikota |
13 |
Borecka-Brzózka Elżbieta Krystyna |
technik bhp |
Myszków |
członek partii Ruch Palikota |
14 |
Palka Robert Piotr |
specjalista-marketing |
Częstochowa |
członek partii Ruch Palikota |
Lista nr 5: Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe >> więcej o kandydatach
Nr |
Nazwisko Imiona |
Zawód |
Zamieszkanie |
Przynależność partyjna |
1 |
Serafin Władysław |
rolnik |
Kłobuck |
członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe |
2 |
Smela Krzysztof |
pedagog |
Wierzchowisko |
członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe |
3 |
Banasiak Aleksandra |
nauczyciel |
Kalej |
członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe |
4 |
Socha-Korendo Anna Marta |
prawnik |
Jastrząb |
członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe |
5 |
Anioł Michał Ludwik |
elektromonter |
Wierzbie |
członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe |
6 |
Lech Andrzej Krzysztof |
ekonomista |
Żarki |
członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe |
7 |
Nowak Robert Tomasz |
rolnik |
Zarębice |
członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe |
8 |
Migalska Małgorzata Zofia |
nauczyciel |
Koniecpol |
członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe |
9 |
Gałuszka Małgorzata Ewa |
mgr inż. rolnictwa |
Myszków |
członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe |
10 |
Kiepura Henryk |
prawnik |
Złochowice |
członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe |
11 |
Winnicka-Kowalik Zuzanna Barbara |
nauczyciel |
Częstochowa |
członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe |
12 |
Klimza Witold Paweł |
inżynier budownictwa |
Częstochowa |
członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe |
13 |
Pełka Zbigniew Adam |
urzędnik państwowy |
Lubliniec |
członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe |
14 |
Boski Grzegorz |
mgr zarządzania |
Częstochowa |
członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe |
Lista nr 6: Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80
Nr |
Nazwisko Imiona |
Zawód |
Zamieszkanie |
Przynależność partyjna |
1 |
Szczerbak Marian Stanisław |
mgr inż. metalurg |
Poraj |
nie należy do partii politycznej |
2 |
Mańka Lidia Maria |
sprzedawca |
Lubliniec |
członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80 |
3 |
Boroń Tadeusz Władysław |
przedsiębiorca |
Kłobuck |
nie należy do partii politycznej |
4 |
Kandydat unieważniony po wydruku kart |
5 |
Świątek Agnieszka Katarzyna |
ekonomista |
Biała Wielka |
nie należy do partii politycznej |
6 |
Cierpiał Łukasz Stanisław |
student |
Częstochowa |
członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80 |
7 |
Chmielarz Damian Piotr |
kierowca-ratownik medyczny |
Rzerzęczyce |
nie należy do partii politycznej |
8 |
Całusiński Konrad Przemysław |
mechanik |
Częstochowa |
nie należy do partii politycznej |
9 |
Sobek Sławomir Jan |
górnik |
Częstochowa |
członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80 |
10 |
Zaniewska Laura Ewelina |
studentka |
Częstochowa |
nie należy do partii politycznej |
11 |
Mandat Iwona Jolanta |
księgowa |
Częstochowa |
nie należy do partii politycznej |
12 |
Obruśnik Barbara Ewa |
rolnik- technik |
Lubliniec |
nie należy do partii politycznej |
13 |
Misztela Katarzyna Jadwiga |
studentka |
Częstochowa |
nie należy do partii politycznej |
14 |
Garbela Andrzej Jerzy |
górnik |
Lubliniec |
nie należy do partii politycznej |
Lista nr 7: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP >> więcej o kandydatach
Nr |
Nazwisko Imiona |
Zawód |
Zamieszkanie |
Przynależność partyjna |
1 |
<< Rozpondek Halina Leokadia |
bibliotekoznawca |
Częstochowa |
członek partii Platforma Obywatelska RP |
2 |
<< Leszczyna Izabela Dorota |
nauczyciel konsultant |
Częstochowa |
członek partii Platforma Obywatelska RP |
3 |
<< Sztolcman Grzegorz Czesław |
lekarz medycyny |
Częstochowa |
członek partii Platforma Obywatelska RP |
4 |
Jakubiec Janusz Stefan |
lekarz |
Myszków |
członek partii Platforma Obywatelska RP |
5 |
Sabat Bartłomiej Daniel |
magister inżynier zarządzania |
Częstochowa |
członek partii Platforma Obywatelska RP |
6 |
Sadek Iwona Józefa |
leśnik |
Wręczyca Wielka |
członek partii Platforma Obywatelska RP |
7 |
Janic Iwona Joanna |
ekonomista |
Lubliniec |
członek partii Platforma Obywatelska RP |
8 |
Kaczuga Adam Bogdan |
technik elektryk |
Lubecko |
członek partii Platforma Obywatelska RP |
9 |
Nowakowska Marzena Gabriela |
nauczyciel |
Żarki |
członek partii Platforma Obywatelska RP |
10 |
Jasińska Barbara Izabela |
ratownik medyczny |
Częstochowa |
członek partii Platforma Obywatelska RP |
11 |
Komorowski Wojciech Jan |
politolog |
Miedźno |
członek partii Platforma Obywatelska RP |
12 |
Biernat Marcin |
politolog |
Częstochowa |
członek partii Platforma Obywatelska RP |
13 |
Serwiak Krzysztof Jacek |
ślusarz |
Kokawa |
członek partii Platforma Obywatelska RP |
14 |
Kurpios Piotr Marian |
lekarz |
Częstochowa |
członek partii Platforma Obywatelska RP |
Lista nr 9: Komitet Wyborczy Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
Nr |
Nazwisko Imiona |
Zawód |
Zamieszkanie |
Przynależność partyjna |
1 |
Kokot Sławomir Jan |
przedsiębiorca |
Kuźnica Kiedrzyńska |
członek partii Kongres Nowej Prawicy |
2 |
Ficenes Przemysław Paweł |
politolog |
Siedlec Duży |
członek partii Kongres Nowej Prawicy |
3 |
Miklowicz Iwona Dorota |
nauczyciel |
Lubliniec |
nie należy do partii politycznej |
4 |
Pawelec Tomasz Marcin |
student |
Częstochowa |
członek partii Kongres Nowej Prawicy |
5 |
Korzeniec Rafał Jarosław |
student |
Częstochowa |
członek partii Kongres Nowej Prawicy |
6 |
Golibroda Piotr Tomasz |
student |
Gorzków Nowy |
nie należy do partii politycznej |
7 |
Czuchnowski Jakub Jędrzej |
informatyk |
Warszawa |
nie należy do partii politycznej |
8 |
Domagała Marta Krzysztofa |
chemik |
Częstochowa |
nie należy do partii politycznej |
9 |
Porcz Maciej Szymon |
przedsiębiorca |
Kłobuck |
członek partii Kongres Nowej Prawicy |
10 |
Tatarek Ewa Magdalena |
fakturzystka |
Częstochowa |
nie należy do partii politycznej |
11 |
Stępień Aleksandra Magdalena |
pracownik samorządowy |
Kłomnice |
nie należy do partii politycznej |
12 |
Wydmuch Grzegorz Andrzej |
politolog |
Zajączki Pierwsze |
nie należy do partii politycznej |
13 |
Szczygieł Małgorzata Janina |
księgowa |
Częstochowa |
członek partii Kongres Nowej Prawicy |
14 |
Musiał Daniel Paweł |
student |
Częstochowa |
członek partii Kongres Nowej Prawicy |