Lista nr 1: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość >> więcej o kandydatach
Nr |
Nazwisko Imiona |
Zawód |
Zamieszkanie |
Przynależność partyjna |
1 |
<< Hoc Czesław |
lekarz medycyny |
Kołobrzeg |
członek partii Prawo i Sprawiedliwość |
2 |
<< Strzałkowski Stefan Zdzisław |
nauczyciel |
Białogard |
członek partii Prawo i Sprawiedliwość |
3 |
Skórka Mirosław Michał |
magister sportu |
Koszalin |
członek partii Prawo i Sprawiedliwość |
4 |
Mętlewicz Anna Bożena |
nauczyciel |
Koszalin |
członek partii Prawo i Sprawiedliwość |
5 |
Modrzejewski Andrzej Kazimierz |
inżynier leśnictwa |
Szczecinek |
członek partii Prawo i Sprawiedliwość |
6 |
Budrewicz Rafał |
nauczyciel |
Złocieniec |
członek partii Prawo i Sprawiedliwość |
7 |
Pietras Robert |
lekarz medycyny |
Świdwin |
nie należy do partii politycznej |
8 |
Grochowalska Jadwiga Maria |
pracownik biurowy |
Sławno |
członek partii Prawo i Sprawiedliwość |
9 |
Ryder Zdzisław |
nauczyciel |
Wałcz |
członek partii Prawo i Sprawiedliwość |
10 |
Bokun Henryk Jerzy |
politolog |
Choszczno |
członek partii Prawo i Sprawiedliwość |
11 |
Kulec-Kaczmarska Izabela Maria |
lekarz medycyny |
Drawsko Pomorskie |
członek partii Prawo i Sprawiedliwość |
12 |
Szanel Marek Zbigniew |
inżynier elektronik |
Wrześnica |
członek partii Prawo i Sprawiedliwość |
13 |
Szabla Henryka |
magister ekonomii |
Tychowo |
nie należy do partii politycznej |
14 |
Ogorzałek Bogusław Adam |
nauczyciel |
Połczyn Zdrój |
członek partii Prawo i Sprawiedliwość |
15 |
Szpulak Irena |
magister administracji |
Grzmiąca |
członek partii Prawo i Sprawiedliwość |
16 |
Kostuch Urszula Helena |
magister ekonomii |
Koszalin |
nie należy do partii politycznej |
Lista nr 2: Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza >> więcej o kandydatach
Nr |
Nazwisko Imiona |
Zawód |
Zamieszkanie |
Przynależność partyjna |
1 |
Klukowski Wacław |
rolnik ekonomista |
Letnin |
członek partii Polska Jest Najważniejsza |
2 |
Jaroszewicz Kazimierz Franciszek |
ekonomista |
Wałcz |
członek partii Polska Jest Najważniejsza |
3 |
Łausz Małgorzata |
ekonomistka |
Choszczno |
członek partii Polska Jest Najważniejsza |
4 |
Pikuła Robert |
technolog drewna |
Czaplinek |
członek partii Polska Jest Najważniejsza |
5 |
Szabelski Cezary Józef |
mechanik |
Stare Bielice |
członek partii Polska Jest Najważniejsza |
6 |
Grabowski Krzysztof |
informatyk |
Kołobrzeg |
członek partii Polska Jest Najważniejsza |
7 |
Markiewicz Grzegorz Włodzimierz |
bez zawodu |
Złocieniec |
członek partii Polska Jest Najważniejsza |
8 |
Landowska Izabela Edyta |
księgowa |
Koszalin |
członek partii Polska Jest Najważniejsza |
9 |
Przybylska Maria Barbara |
pedagog |
Koszalin |
członek partii Polska Jest Najważniejsza |
10 |
Rogaczewska Anna Wanda |
bez zawodu |
Koszalin |
nie należy do partii politycznej |
11 |
Fibingier Karol Edmund |
mechanik |
Koszalin |
członek partii Polska Jest Najważniejsza |
12 |
Kołosowska Ewa |
chemik |
Wałcz |
członek partii Polska Jest Najważniejsza |
13 |
Markowski Klemens Stanisław |
budowlaniec |
Koszalin |
nie należy do partii politycznej |
14 |
Sarnowska Jowita Sylwia |
sprzedawca |
Tychowo |
członek partii Polska Jest Najważniejsza |
15 |
Zawistowski Bartosz Michał |
mechanik |
Koszalin |
nie należy do partii politycznej |
16 |
Masternak Bożena |
nauczyciel |
Letnin |
nie należy do partii politycznej |
Lista nr 3: Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej >> więcej o kandydatach
Nr |
Nazwisko Imiona |
Zawód |
Zamieszkanie |
Przynależność partyjna |
1 |
<< Wziątek Stanisław Czesław |
nauczyciel |
Połczyn Zdrój |
członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej |
2 |
Kościńska Krystyna |
nauczycielka |
Koszalin |
członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej |
3 |
Kotlęga Jerzy Waldemar |
nauczyciel akademicki |
Białogard |
członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej |
4 |
Cybula Stanisław |
ekonomista |
Drawsko Pomorskie |
członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej |
5 |
Strzyżewska Krystyna |
ekonomista |
Kołobrzeg |
członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej |
6 |
Maciejasz Grzegorz Roman |
technik mechanik |
Człopa |
członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej |
7 |
Chałat Dorota Róża |
księgowa |
Koszalin |
członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej |
8 |
Poczobut Grzegorz |
technik mechanik |
Szczecinek |
członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej |
9 |
Ostaszewski Adam |
radca prawny |
Koszalin |
członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej |
10 |
Nykiel Eugeniusz Marek |
ekonomista |
Recz |
członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej |
11 |
Wilkosz Anna Barbara |
prawnik |
Kwasowo |
członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej |
12 |
Fabiańczyk Lech Antoni |
dziennikarz |
Koszalin |
członek partii Komunistyczna Partia Polski |
13 |
Czerwińska Joanna Marzena |
pedagog |
Sucha Koszalińska |
członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej |
14 |
Longa-Sucharkiewicz Beata |
pedagog |
Wałcz |
członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej |
15 |
Kokot Ewa Bożena |
barman |
Borne Sulinowo |
członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej |
16 |
Lepa Robert |
pedagog społeczny |
Kołobrzeg |
członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej |
Lista nr 4: Komitet Wyborczy Ruch Palikota >> więcej o kandydatach
Nr |
Nazwisko Imiona |
Zawód |
Zamieszkanie |
Przynależność partyjna |
1 |
Lewandowski Andrzej |
mechanik |
Darłowo |
członek partii Ruch Palikota |
2 |
Ostrowski Marcin |
przedsiębiorca |
Stare Bielice |
członek partii Ruch Palikota |
3 |
Przyjazny Marian |
przedsiębiorca |
Stargard Szczeciński |
członek partii RACJA Polskiej Lewicy |
4 |
Jurkiewicz Agnieszka |
ekolog |
Stargard Szczeciński |
członek partii RACJA Polskiej Lewicy |
5 |
Maryniak-Gulik Irena |
policjantka |
Kołobrzeg |
członek partii RACJA Polskiej Lewicy |
6 |
Lenarczyk Bożena Alicja |
agent ubezpieczeniowy |
Płoty |
członek partii RACJA Polskiej Lewicy |
7 |
Walczak Iwona |
politolog |
Drawsko Pomorskie |
członek partii Ruch Palikota |
8 |
Nogaj Andrzej |
przedsiębiorca |
Wałcz |
członek partii Ruch Palikota |
9 |
Błaszczeć Magdalena |
nauczyciel |
Kunowo |
członek partii Ruch Palikota |
10 |
Zmudziński Zbigniew Jan |
diagnostyk samochodowy |
Szczecin |
członek partii RACJA Polskiej Lewicy |
11 |
Bujko Jan |
monter maszyn i urządzeń portowych |
Szczecin |
członek partii RACJA Polskiej Lewicy |
12 |
Jeżyk Dagmara Łucja |
przedsiębiorca |
Szczecin |
nie należy do partii politycznej |
13 |
Pawelczak Marek Rafał |
przedsiębiorca |
Kołobrzeg |
członek partii Ruch Palikota |
14 |
Wasylów Zbigniew Adam |
przedsiębiorca |
Szczecin |
nie należy do partii politycznej |
15 |
Modzelewska Aleksandra |
księgowa |
Koszalin |
członek partii Ruch Palikota |
16 |
Dalski Tomasz |
przedsiębiorca |
Szczecin |
nie należy do partii politycznej |
Lista nr 5: Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe >> więcej o kandydatach
Nr |
Nazwisko Imiona |
Zawód |
Zamieszkanie |
Przynależność partyjna |
1 |
Dycha Stanisław Edward |
rolnik |
Puszczyn |
członek partii PSL |
2 |
Krawczuk Jan |
administratywista |
Gleźnowo |
członek partii PSL |
3 |
Leśniewicz Andrzej Leszek |
administratywista |
Kraśnik Koszaliński |
członek partii PSL |
4 |
Kłusewicz Helena |
lekarz ginekolog |
Redło |
nie należy do partii politycznej |
5 |
Jaruszewska Monika Sylwia |
pielęgniarka |
Koszalin |
nie należy do partii politycznej |
6 |
Aniszewski Juliusz Henryk |
elektronik |
Kołobrzeg |
członek partii PSL |
7 |
Ryder Stefan |
leśnik |
Świerczyna |
członek partii PSL |
8 |
Turkacz Teresa |
bankowiec |
Uliszki |
nie należy do partii politycznej |
9 |
Drąg Aneta Mariola |
ekonomistka |
Dębczyno |
członek partii PSL |
10 |
Brejwo-Kuźmicz Beata Ewa |
ekonomistka |
Szczecin |
członek partii PSL |
11 |
Chmiel Monika Maria |
pracownik samorządowy |
Szczecinek |
członek partii PSL |
12 |
Golinia Anetta Justyna |
ekonomistka |
Biały Bór |
członek partii PSL |
13 |
Danielewicz Anna Jadwiga |
rolniczka |
Lubieszewo |
nie należy do partii politycznej |
14 |
Rudzis-Gruchała Helena Maria |
ekonomistka |
Czernin |
członek partii PSL |
15 |
Kaczmarek Wojciech Władysław |
starszy inspektor BHP |
Ostrowiec |
nie należy do partii politycznej |
16 |
Matyjaszek Andrzej Henryk |
administratywista |
Koszalin |
nie należy do partii politycznej |
Lista nr 6: Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80
Nr |
Nazwisko Imiona |
Zawód |
Zamieszkanie |
Przynależność partyjna |
1 |
Kasper Krystyna Ewa |
księgowa |
Koszalin |
nie należy do partii politycznej |
2 |
Kiwertz Dorota |
handlowiec |
Wałcz |
nie należy do partii politycznej |
3 |
Marcinkowska Maria Zofia |
administratywista |
Białogard |
nie należy do partii politycznej |
4 |
Klepuszewska Beata |
ekonomista |
Gościnko |
członek partii PPP-Sierpień 80 |
5 |
Janiczak Jakub Bogusław |
filolog anglistyk |
Darłowo |
nie należy do partii politycznej |
6 |
Jabłońska Małgorzata Florentyna |
artysta rzeźbiarz |
Warnowo |
nie należy do partii politycznej |
7 |
Dębska Aneta Wioleta |
ekonomistka |
Białogard |
nie należy do partii politycznej |
8 |
Rabska Regina Joanna |
księgowa |
Lubiesz |
nie należy do partii politycznej |
9 |
Kołaszewski Karol |
ratownik wodny |
Rosnowo |
nie należy do partii politycznej |
10 |
Świechowski Tomasz |
logistyk |
Wałcz |
nie należy do partii politycznej |
11 |
Bloch Małgorzata Izabela |
przewodnik turystyczny |
Rusko |
nie należy do partii politycznej |
12 |
Terechowicz Władysław Henryk |
handlowiec |
Wałcz |
nie należy do partii politycznej |
13 |
Ślipko Andrzej |
górnik |
Chorzów |
nie należy do partii politycznej |
14 |
Bloch Robert |
technik żywienia i gospodarstwa domowego |
Rusko |
nie należy do partii politycznej |
15 |
Kuzior Piotr Krzysztof |
informatyk |
Wręczyca Wielka |
nie należy do partii politycznej |
Lista nr 7: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP >> więcej o kandydatach
Nr |
Nazwisko Imiona |
Zawód |
Zamieszkanie |
Przynależność partyjna |
1 |
<< Gawłowski Stanisław |
ekonomista |
Koszalin |
członek partii Platforma Obywatelska RP |
2 |
Hok Marek Tomasz |
lekarz |
Grzybowo |
członek partii Platforma Obywatelska RP |
3 |
<< Olejniczak Danuta Maria |
ekonomistka |
Koszalin |
członek partii Platforma Obywatelska RP |
4 |
<< Suski Paweł |
przedsiębiorca |
Wałcz |
członek partii Platforma Obywatelska RP |
5 |
Gąsecka Magdalena Anna |
lekarz |
Nowy Kraków |
członek partii Platforma Obywatelska RP |
6 |
<< Suchowiejko Wiesław Jacek |
nauczyciel |
Szczecinek |
członek partii Platforma Obywatelska RP |
7 |
<< Kuriata Jan |
nauczyciel akademicki |
Koszalin |
członek partii Platforma Obywatelska RP |
8 |
Wasiak Elżbieta Henryka |
inżynier rolnik |
Koszalin |
nie należy do partii politycznej |
9 |
Kaszak Wioletta |
nauczycielka |
Choszczno |
członek partii Platforma Obywatelska RP |
10 |
Miśko Waldemar Włodzimierz |
inżynier budownictwa |
Krzywopłoty |
członek partii Platforma Obywatelska RP |
11 |
Witek Sebastian Stanisław |
leśnik |
Połczyn Zdrój |
członek partii Platforma Obywatelska RP |
12 |
Czechowski Łukasz |
analityk |
Kołobrzeg |
członek partii Platforma Obywatelska RP |
13 |
Kozłowski Jacek Jerzy |
nauczyciel |
Złocieniec |
członek partii Platforma Obywatelska RP |
14 |
Grygorcewicz Barbara Anna |
nauczycielka |
Koszalin |
członek partii Platforma Obywatelska RP |
15 |
Nawrocka Anna Sylwiana |
inspektor administracji |
Ostrowiec |
członek partii Platforma Obywatelska RP |
16 |
Husejko Władysław |
ekonomista |
Koszalin |
członek partii Platforma Obywatelska RP |